_

قوانین و مقررات

_
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات “آژانس توسعه کسب و کار هفت‌دست” به دقت مطالعه فرمایید.
استفاده از خدمات ارائه شده توسط “آژانس توسعه کسب و کار هفت‌دست” به معنای آگاه بودن و پذیرفتن قوانین و مقرارت از سوی کاربر است.
 1. کلیه اصول و رویه‏‌های “آژانس توسعه کسب و کار هفت‌دست” منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده در همین راستا کاربر نیز موظف به مبنا قراردادن همین قوانین است.
 2. در صورت درخواست کابر به  انتشار مطالب با محتوای ترویج دهنده خشونت، منافی عفت، مطالبی که بر خلاف شرع ادیان الهی یا عرف حاکم برجامعه یا درتعارض با موازین جمهوری اسلامی باشد یا هر مطلبی که آژانس توسعه کسب و کار هفت‌دست دست نشر آن را جایز نداد، مجموعه هفت‌دست حق دارد از انتشار آن را در فضای وب ممانعت به عمل آورد و عدم انتشار به عنوان اجرا نکردن تعهدات مجموعه هفت‌دست تلقی نخواهد شد.
 3. “آژانس توسعه کسب و کار هفت‌دست” صحت اعتبار مطالب منتشر شده در هیچ زمینه ای را بر عهده نمی گیرد و هیچ کاربری را ملزم به قبول و استفاده از مطالب منتشر شده نمی‌کند درنتیجه عواقب به کارگیری و استفاده از مطالب منتشر شده بر عهده خواننده است.
 4. “آژانس توسعه کسب و کار هفت‌دست” هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
 5. ارائه خدمات طراحی سایت و بهینه سازی سایت درحال حاضر صرفا بعد از عقد قرارداد کتبی” امکان پذیر است.
 6. خدمات ارائه شده در هر پکیج تنها شامل موارد ذکر شده در همان پکیج خدماتی بوده و در صورت نیاز به خدماتی که در پکیج موضوع قرارداد موجود نباشد کاربر ملزم به عقد قرارداد ثانویه است؛ لذا کاربران محترم پیش از عقد قرارداد به این نکته توجه ویژه داشته باشند.
 7. بخشی از خدمات “آژانس توسعه کسب و کار هفت‌دست” مانند پکیج پشتیبانی سایت دارای بازه زمانی مشخصی بوده و پس از اتمام این زمان کاربران محترم در صورت نیاز به دریافت  مجدد خدمات باید مجددا اقدام به پرداخت هزینه مشخص شده نمایند.
 8. آموزش حضوری به سفارش دهندگان پکیج طراحی سایت در حال حاضر صرفا در شهر اصفهان امکان پذیر بوده و برای عزیزانی که از سایر نقاط کشور درخواست طراحی سایت می نمایند آموزش به صورت دیجیتال در نظر گرفته شده است.
 9. مواردی همچون انتقال دامین ، انتقال سایت به هاست دیگر ، کدنویسی و مواردی از این قبیل در صورت درخواست کاربر مستلزم پرداخت هزینه اضافه است.
 10. در صورت بروز هرگونه مشکل در سایت در طول دوره پشتیبانی کاربر موظف است شرح مشکل را در اسرع وقت به تیم پشتیبانی “آژانس توسعه کسب و کار هفت‌دست” اطلاع دهد تا نسبت به حل مشکل اقدامات لازم صورت گیرد. چنانچه کاربر پس از اتمام دوره پشتیبانی متوجه مشکلی در سایت شود باید اقدام به خرید مجدد پکیج پشتیبانی نماید تا تیم پشتیبانی مشکل رخ داده را رفع نماید.
 11. “کلیه کاربران” و همچنین “آژانس توسعه کسب و کار هفت‌دست”  رسید مبالغی را که از طریق درگاه پرداخت اینترنتی وب سایت 7dast.ir واریز می شود را به عنوان رسید ضمیمه قرارداد کتبی قبول و تایید می کنند.
 12. کاربران در صورت درخواست سفارش دامنه خاص موظف هستند نام کاربری و ایمیل ثبت شده در وبسایت nic.ir را در قسمت توضیحات سفارش خود درج نمایند .”آژانس توسعه کسب و کار هفت‌دست” موظف است ظرف 10 روز کاری اقدامات اولیه انتقال دامنه سفارش داده شده به کاربر را فراهم نماید. بدیهی است در صورت عدم درج نام کاربری و ایمیل ثبت شده در سامانه nic.ir شروع مدت زمان یاد شده تا ارسال این موارد به تعویق خواهد افتاد.
 13. کلیه خدمات ارائه شده “آژانس توسعه کسب و کار هفت‌دست” تنها در روزهای اداری انجام می شوند لذا کاربران محترم به این نکته توجه داشته و از تماس در روزهای تعطیل خودداری کنند.
 14. تمامی قوانین و مقررات مندرج، در وضعیت عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، “آژانس توسعه کسب و کار هفت‌دست” هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.